Якість - Наша гордість

  т. +38 (044) 323-00-99
ф. +38 (044) 321-16-43

Центр відновлення автомобілів
11,вул.Щолківська, м.Бровари,
Київська обл., 07400, Україна
Головна | Про компанію | Новини | Вакансії | Зворотній зв’язок | Карта проїзду | Контакти

Слюсарний ремонт
Комп’ютерна діагностика
Регулювання схід-розвал
Ремонт електроустаткування
Ремонт трансмісії
Ремонт двигуна
Ремонт підвіски

Додаткове устаткування

Мийка

Шиномонтаж

Кузовний ремонт

Відновлення геометрії кузова
Повне фарбування
Локальне фарбування
Усунення пошкоджень
Ремонт бамперів
Полірування


     

GPS-Автодиспетчер

Система «Автодиспетчер», розроблена компанією «Укртранссервіс», є достатньо гнучкою і універсальною послугою, що може бути застосована в різних сферах діяльності пов'язаних з рухомим складом в залежності від вимог до ефективного функціонування транспортної системи замовника.

Першочерговим завданням для компанії «Укртранссервіс» було вирішення проблем своєчасної логістичної і технічної допомоги підприємствам перевізникам пасажирів та вантажів. З цією метою було розроблено ряд технічних та організаційних заходів, які працюючи в єдиній системі дають значне підвищення ефективності транспортної роботи (ефект синергізму). Передбачено застосування системи «Автодиспетчер» для компаній, що використовують службові автомобілі, від одного та більше. Помірна вартість дозволяє впровадити систему компаніям з різними рівнями прибутку, а ефект від впровадження значно знизити витрати на експлуатацію транспортних засобів.

Компанія «Укртранссервіс» не зупиняється на досягнутому, постійно співпрацює з колективом науковців, що займаються дослідженням та розробкою інноваційних технологій в області транспорту, і спільними зусиллями постійно впроваджують їх в життя.

Підключитись до системи "Автодиспетчер"     
Запчастини


Онлайн стан ремонту Вашого автомобіля


GPS АвтодиспетчерЕвакуатор