Якість - Наша гордість

  т. +38 (044) 323-00-99
ф. +38 (044) 321-16-43

Центр відновлення автомобілів
11,вул.Щолківська, м.Бровари,
Київська обл., 07400, Україна
Головна | Про компанію | Новини | Вакансії | Зворотній зв’язок | Карта проїзду | Контакти

Слюсарний ремонт
Комп’ютерна діагностика
Регулювання схід-розвал
Ремонт електроустаткування
Ремонт трансмісії
Ремонт двигуна
Ремонт підвіски

Додаткове устаткування

Мийка

Шиномонтаж

Кузовний ремонт

Відновлення геометрії кузова
Повне фарбування
Локальне фарбування
Усунення пошкоджень
Ремонт бамперів
Полірування


     

Про компанію

Компанія ЦВА «Укртранссервіс» заснована в 1997 році. Основною спеціалізацією є кузовний ремонт автомобілів, яким ми професійно займаємось вже понад 14 років. Саме тому компанія «Укртранссервіс» позиціонується як Центр Відновлення Автомобілів.

Завдяки сучасному обладнанню, високій кваліфікації майстрів, які постійно проходять курси підвищення кваліфікації, ми виконуємо відновлювальний ремонт автомобілів з пошкодженнями будь-якої складності.

Постійна наявність на складі запасних частин дозволяє максимально прискорити процес відновлення автомобіля та зробити його якісно швидким та вигідним для наших клієнтів.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та багаторічний досвід роботи з провідними компаніями країни, зокрема ДП “Тетра Пак Україна”, ВАТ “Оболонь”, ЗАТ “Мрія Авто”, ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»; страховими компаніями – «ПЗУ Україна», «Оранта», «Українська Страхова Група», «Універсальна», «ІНГО Україна», «УСК «Дженералі Гарант» та ін. є гарантами якості виконаних робіт та робить нашу компанію надійною для клієнтів.     
Запчастини


Онлайн стан ремонту Вашого автомобіля


GPS АвтодиспетчерЕвакуатор